Yusuf Adiguzel

Cdt Dolandiricisi

Ettiği küfürler aşağıda listelenmiştir ayrıca hukuki olarakta başvuru yapılacaktır çocukla çocuk olunmaz ama Bunlar bir çocuğun edebileceği türden küfürler değildir Dün Büyüklük gösterip 200 dolar harcadığım emek verdiğim hesabı silmesine rağmen kendisini affetmiştim ve de kapatmıştım malesef bu gün bu olayla karşılaştım oynadığım oyunun yaşla bir alakası yok global bir oyundur 50-60 yaşındaki kişilerde oynuyor Alakaları ne bilmiyorum ama niyetlerinin kötü olduğu Aşikardır bu küfürler zaten olayı net bir şekilde açık seçik olarak ta göstermektedir dediği gibi sikayetini etmesini dileriz bu tarz insanlara çok dikkat ediniz Babasi Selcuk adiguzel olup olmadigini bilmiyoruz resimleri inceleyiniz

 

 

Is Yusuf adiguzel a legit person?
Yusuf adiguzel is not running a legit business. They are not aggressive towards customer satisfaction and complaint grievance redressal, Hence 1 consumer[s] submitted negative ratings, and only a few left positive feedback.
Where is Yusuf adiguzel located?
Yusuf adiguzel is headquarted at Turkey Elazig. You can contact Yusuf adiguzel by dialing +905331678379 or visit their website N/A.
How much monetary loss is incurred by Yusuf adiguzel’s customers?
According to Yusuf adiguzel’s customers, a monetary loss of US $100000000 has been reported. The severity of entire incident reports is extremely high.

Write a review or complaint on Yusuf Adiguzel

Your email address will not be published.

Reviews:0
Reported Loss :100000000 $
Severity of Scam :Extremely High
Reported by : Anonymous
Views :