Yusuf Adiguzel

Cdt Dolandiricisi

Ettiği küfürler aşağıda listelenmiştir ayrıca hukuki olarakta başvuru yapılacaktır çocukla çocuk olunmaz ama Bunlar bir çocuğun edebileceği türden küfürler değildir Dün Büyüklük gösterip 200 dolar harcadığım emek verdiğim hesabı silmesine rağmen kendisini affetmiştim ve de kapatmıştım malesef bu gün bu olayla karşılaştım oynadığım oyunun yaşla bir alakası yok global bir oyundur 50-60 yaşındaki kişilerde oynuyor Alakaları ne bilmiyorum ama niyetlerinin kötü olduğu Aşikardır bu küfürler zaten olayı net bir şekilde açık seçik olarak ta göstermektedir dediği gibi sikayetini etmesini dileriz bu tarz insanlara çok dikkat ediniz Babasi Selcuk adiguzel olup olmadigini bilmiyoruz resimleri inceleyiniz

 

 

Is Yusuf adiguzel a scam?
Yusuf adiguzel is a scam and a bad service provider as per the report filed on dirtyscam.com. They are not aggressive towards their customer satisfaction and complaint grievance.
Is Yusuf adiguzel legit?
First Yusuf adiguzel is not a legit business owner or provider. You must take necessary precautions/measures before buying or using their services.
How many reviews are submitted by Yusuf adiguzel’s consumers?
There is/are 1 review(s) posted about Yusuf adiguzel and it indicates that the severity of the scam is Extremely High.
Where is Yusuf adiguzel located?
Yusuf adiguzel is located at Elâzığ, Elâzığ Merkez/Elazığ, Turkey. You can contact Yusuf adiguzel by dialing +905331678379 or visit their website N/A before filing a lawsuit. We are no way affiliated with better business bureau or yelp reviews platform.
How much monetary loss is incurred by Yusuf adiguzel’s customers?
According to the report(s), US $100000000 was the total loss incurred by Yusuf adiguzel’s customers.

Write a review or complaint on Yusuf Adiguzel

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews:0
Reported Loss :100000000 $
Severity of Scam :Extremely High
Reported by : Anonymous
Views :